SPORT - SKS
Wielką popularnością w naszej szkole cieszą się zajęcia sportowe -SKS. Prowadzone są przez nauczycieli wychowania fizycznego: mgr Martę Sobotę,  p. Piotra Ekierta, mgr Jacka Błaża i mgr Justynę Terlecką

Zobacz nasze osiągnięcia sportowe:

rok szkolny 2021/2022

29 września 2021r. reprezentacja zawodniczek lekkoatletycznych z naszej szkoły uczestniczyła w wojewódzkich zawodach w Rzeszowie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Daria Guzior w biegu na 600m wywalczyła IV miejsce, a Katarzyna Zubik na dystansie 300m zajęła VII miejsce.

1 października uczennice z klas VIII - Brygida Jakubczyk, Alicja Zubik, Katarzyna Zubik i Katarzyna Wojtuń uczestniczyły w Wojewódzkim Festiwalu Sztafet 4 x 100m w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Rzeszowie. Nasze dziewczęta zajęły IV miejsce.

18 października 2021r. w Kolbuszowej odbyły się wojewódzkie biegi przełajowe 6 x 800m w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły, która wcześniej została mistrzem powiatu brzozowskiego dzielnie walczyła z rywalkami, trasą i niezbyt sprzyjającą pogodą. Uczennice: Katarzyna Zubik, Malwina Wojnar, Alicja Zubik, Katarzyna Wojtuń, Brygida Jakubczyk i Martyna Kaczkowska wywalczyły VI miejsce.